Top
ال کارنیتین (1000 میلی گرمی) پی ان سی کارن

ال کارنیتین (1000 میلی گرمی) پی ان سی کارن L-Carnitine (1000mg) PNC KAREN

مشخصه ها :

 

- کمک به اکسیداسیون اسیدهای چرب (انتقال اسیدهای چرب به داخل میتوکندری جهت بتا اکسیداسیون به عنوان منبع انرژی) و چربی سوزی

- کمک به درمان بیماریهای کبدی و کرامپ عضلانی در بزرگسالان تحت همودیالیز (به دلیل تخلیه بافتی کارنیتین در این افراد)

- پیشگیری و درمان دردهای عضلانی پس از انجام فعالیت های بدنی شدید

- تاخیر در بروز خستگی در ورزش های هوازی

- جلوگیری از کوفتگی عضلانی پس از تمرین شدید

- کمک به درمان چاقی و کبد چرب

- بهبود عملکرد قلب

- کمک به افزایش باروری در آقایان

- اندازه محصول: 60 عدد قرص 1000 میلی گرمی

 

 


قیمت: 69600 تومان

محصولات مشابه

توضیحات :

 

ال کارنیتین در بدن از ترکیب دو اسید آمینه لیزین و متیونین ساخته می شود. سلول های بدن برای سنتز کارنیتین به ویتامین های B6 ،C و B3 (نیاسین) نیاز دارند. اما می توان آن را از منابع غذایی حیوانی مثل گوشت قرم، لبنیات و آواکادو نیز دریافت کرد. غذاهای گیاهی منبع خوبی برای این ماده نمی باشند. ال کارنیتین یک دارو هم می باشد و برای درمان بیمارانی به کار می رود که بدن آنها به اندازه کافی کارنیتین تولید نمی کند. اینک کاربرد آن را به عنوان راهی برای پیشگیری از صدماتی بررسی می کنند که در اثر کاربرد شیمی درمانی به بافت ها وارد می شود.
وظیفه اصلی کارنیتین در بدن کمک به سوخت و ساز و تبدیل غذا به انرژی می باشد. کارنیتین این عمل را از طریق انتقال اسیدهای چرب بلند زنجیره به داخل میتوکندری ها جهت بتا اکسیداسیون آنها انجام می دهد. از طرف دیگر مصرف چربی ها به عنوان منبع انرژی موجب صرفه جویی در مصرف گلیکوژن عضلات گردیده و با حفظ ذخایر گلیکوژن به تاخیر در بروز خستگی ورزش کار می انجامد. میتوکندری را می توان موتورخانه یافته های بدن دانست. در واقع انرژی مورد نیاز بدن در این بخش از یاخته ها تولید می شود.

 

 

ترکیبات :

 

 

 

روش مصرف :

 

سه روز اول: روزی یک عدد قرص 500 میلی گرمی قبل از تمرین (روزی 1 عدد)

سه روز دوم: یک عدد قرص 500 میلی گرمی، قبل از تمرین یا به همراه هر وعده غذایی (روزی 3 عدد)

از روز هفتم: 1 تا 2 گرم یک ساعت قبل از تمرین

توجه: در صورت خرید ال-کارنیتین 1000 میلی گرمی، سه روز اول و سه روز دوم نصف شود.

 

 

هشدار مصرف :

 

- مصرف یکباره و با تعداد زیاد این محصول توصیه نمی گردد.

- این مکمل باید حتما همراه با ورزش مصرف شود.

- دوزهای بالای ال-کارنیتین می تواند باعث تپش قلب شود. لذا دوز ال-کارنیتین به آرامی افزایش یابد.

- مصرف دردوران بارداری وشیردهی فقط با نظر پزشک توصیه می شود.
- در صورت بروز ناراحتی های گوارشی مصرف محصول متوقف گردد.
- افراد دارای سابقه تشنج و یا افرادی که مبتلا به کم کاری تیروئید هستند، از مصرف این محصول خودداری نمایند.

 

 

درباره محصولات کارن ایران :

 

شرکت داروسازی و مکمل های غذایی-حیاتی کارن با مشارکت شرکت Mass Global Nutrition کانادا با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه وارداتی از کمپانی های معتبر و به کارگیری کادر علمی مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهای مختلف، علاوه برتولید مکملهای غذایی بخش تندرستی و بیمارستانی، اقدام به تولید انواع مکمل های غذایی ورزشی با نام تجاری PNC نموده است. این شرکت کار خود را از سال 1381 آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از 250 نفر پرسنل صفی و ستادی، بیش از 54 نوع محصول در طعم ها و اندازه های مختلف به صورت پودر، قرص، کپسول و بارهای شکلاتی و تافی ویژه تولید می نماید. از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف شرکت می باشد، بنابراین شرکت کارن تمام مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنایع و معادن و گواهینامه های HACCP ،ISO22000 ،ISO9001 را دریافت نموده است تا مصرف کنندگان بتوانند محصولات این شرکت را با اطمینان خاطر از سلامت، کیفیت و تاثیرگذاری آنها استفاده نموده و بهترین نتیجه را بدست آورند.
با توجه به مصرف مکمل های غذایی PNC توسط ورزشکاران حرفه ای و تیم های ملی، این شرکت نمونه محصولات خود را جهت اطمینان از عاری بودن آلودگی از نظر مواد آنابولیک شامل دهیدرواپی آندروستون، ناندرولون، دی هیدروتستوسترون، تستوسترون، آندرستین دیون، متیل تستوسترون، اکسی متولون به آزمایشگاه مرجع فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران ارسال نموده و تائیده آن را از این فدراسیون معتبر اخذ نموده است.
جهت در دسترس بودن مکملهای غذایی ورزشی و اطمینان از سلامت شبکه توزیع این شرکت محصولات خود را توسط شرکت پخش سراسری دارویی کارن به داروخانه های سراسر کشور ارسال می نماید.

مشخصات اصلی

 • نام محصول ال کارنیتین (1000 میلی گرمی) پی ان سی کارن
 • نام لاتین L-Carnitine (1000mg) PNC KAREN
 • شرکت تولید کننده داروسازی و مکمل های غذایی حیاتی کارن
 • کشور سازنده ایران
 • شرکت وارد کننده -
 • شماره ثبت در وزارت بهداشت 1228223204

بسته بندی

 • نوع محصول قرص
 • تعداد در بسته بندی 60 عدد قرص 1000 میلی گرمی
 • بارکد کالا 6261405155328

سایر توضیحات

 • نحوه مصرف در ورزشکاران به منظور افزایش کارایی بدن روزانه یک تا دو عدد قرص همراه غذا مصرف گردد. سایر افراد طبق دستور متخصص تغذیه یا پزشک مصرف گردد.
 • هشدارها مصرف یکباره و با تعداد زیاد این محصول توصیه نمی گردد. این مکمل باید حتما همراه با ورزش مصرف شود. دوزهای بالای ال-کارنیتین می تواند باعث تپش قلب شود. لذا دوز ال-کارنیتین به آرامی افزایش یابد.

نظرات کاربران

نظر بدهید