Top
بتا آلانین پی ان سی کارن

بتا آلانین پی ان سی کارن Beta-Alanine 800mg PNC KAREN

مشخصه ها :

 

- افزایش کارنوزین داخل سلولی

- افزایش قدرت عضلانی

- به تعویق انداختن و کاهش خستگی عضلات

- بهبود عملکرد ورزشی

- حاوی 800 میلی گرم بتا آلانین

- اندازه محصول: 120 عدد کپسول

- مدت انقضاء: 24 ماه

 

 


قیمت: 69900 تومان

محصولات مشابه

توضیحات :

 

بتا آلانین چیست؟
بتا آلانین آمینو اسیدی است که در تمامی عضلات اسکلتی وجود دارد. زمانی که بتا آلانین با هیستیدین (آمینو اسیدی که در فرایند سنتز پروتئین نقش دارد) ترکیب می شود، تبدیل به کارنوزین دی پپتید می گردد. بتا آلانین نوعی از آمینو اسید است که در سنتز پروتئین (عضله سازی) در بدن نقشی ندارد، بلکه مسئول افزایش توانایی بافرینگ (تنظیم اسیدیته بدن ) است. بتا آلانین در غذای روزمره به فور یافت نمی شود.
بدن قادر به ساخت بتا آلانین مورد نیاز خود از سه راه : شکسته شدن کارنوزین، تبدیل ال آلانین به پیروات و یا در حین عمل هضم غذا است. اما قابل توجه ترین روش افزایش بتا آلانین استفاده از مکمل بتا آلانین است. عملکرد متابولیکی بتا آلانین در بدن کمی پیچیده است، اما به طور کلی بتا آلانین به محض ورود به سلول عضلانی با L-histidine ترکیب شده و به کارنوزین تبدیل می گردد.
نکته قابل توجه در مورد بتا آلانین این است که این مکمل حجمی خشک به عضله داده و از این رو عضلاتی کات شده به ارمغان می آورد که این ویژگی به خصوص در دوره کات و قبل از مسابقات بدنسازی بسیار مفید است.
به نظر نمی رسد که مکمل بتا آلانین نقشی مؤثر در بهبود عملکرد استقامتی داشته باشد. هرچند نمونه هایی از بهبود ظرفیت هوازی در پی مصرف این مکمل دیده شده است، از سوی دیگر شواهدی قوی دال بر افزایش توان بی هوازی، شامل افزایش توان خروجی عضلات و تأخیر در خستگی وجود دارد.
کارنوزین با کاهش اسیدیته عضلانی (حفظ تعادل PH عضله) سبب افزایش توانایی و عملکرد عضله در فعالیت های طولانی و با شدت بالا می شود. کارنوزین به فراوانی در بافت عضلات اسکلتی (به  عضلات تند انقباض) وجود دارد. در طول فعالیت های ورزشی شدید انباشته شدن متابولیت های خاصی مانند (یون های هیدروژن) سبب خستگی می شوند. همزمان با افزایش یون های هیدروژن PH عضلانی بدن افت کرده سبب کاهش توان خروجی عضلات و خستگی شدید می شود تا جایی که بدن از فعالیت باز می ایستد. (منبع: علم ورزش)

 

 

ترکیبات :

 

 

 

روش مصرف :

 

به عنوان مکمل غذایی 2 عدد کپسول بتاآلانین را دو بار در روز همراه آب، آبمیوه یا نوشیدنی ورزشی مصرف کنید. در روزهای تمرین، 2 کپسول دو ساعت قبل از تمرین و 2 کپسول پس از تمرین مصرف نمائید.
برای حصول بهترین نتیجه توصیه می شود بین هر وعده مصرفی دو ساعت فاصله باشد. در ابتدای دوره استفاده پیشنهاد می شود که نصف میزان توصیه شده روزانه مصرف شود.

 

 

هشدار مصرف :

 

- افراد زیر 18 سال، زنان باردار و شیرده از مصرف این فرآورده خودداری نمایند.
- بیماران مبتلا به نارسایی مزمن کلیوی و بیماران کبدی قبل از مصرف با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت نمایند.
- مصرف این فرآورده ممکن است در برخی افراد باعث احساس خواب رفتگی و گزگز شود که بعد از چند هفته مصرف مداوم از شدت علایم کاسته می شود.
- از مصرف طولانی مدت این محصول (بیش از 8 هفته) خوداری نمایید.
- کل میزان توصیه شده روزانه را در یک وعده مصرف نکنید.
- از مصرف این فرآورده همراه سایر مکمل های حاوی بتاآلانین خودداری نمایید.
- مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.

- این محصول برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.

- در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

 

 

درباره محصولات کارن ایران :

 

شرکت داروسازی ومکمل های غذایی-حیاتی کارن با مشارکت شرکت Mass Global Nutrition کانادا با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه وارداتی از کمپانی های معتبر و به کارگیری کادر علمی مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهای مختلف، علاوه برتولید مکملهای غذایی بخش تندرستی و بیمارستانی، اقدام به تولید انواع مکمل های غذایی ورزشی با نام تجاری PNC نموده است. این شرکت کار خود را از سال 1381 آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از 250 نفر پرسنل صفی و ستادی، بیش از 54 نوع محصول در طعم ها و اندازه های مختلف به صورت پودر، قرص، کپسول و بارهای شکلاتی و تافی ویژه تولید می نماید. از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف شرکت می باشد، بنابراین شرکت کارن تمام مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنایع و معادن و گواهینامه های HACCP ،ISO22000 ،ISO9001 را دریافت نموده است تا مصرف کنندگان بتوانند محصولات این شرکت را با اطمینان خاطر از سلامت، کیفیت و تاثیرگذاری آنها استفاده نموده و بهترین نتیجه را بدست آورند.
با توجه به مصرف مکمل های غذایی PNC توسط ورزشکاران حرفه ای و تیم های ملی، این شرکت نمونه محصولات خود را جهت اطمینان از عاری بودن آلودگی از نظر مواد آنابولیک شامل دهیدرواپی آندروستون، ناندرولون، دی هیدروتستوسترون، تستوسترون، آندرستین دیون، متیل تستوسترون، اکسی متولون به آزمایشگاه مرجع فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران ارسال نموده و تائیده آن را از این فدراسیون معتبر اخذ نموده است.
جهت در دسترس بودن مکملهای غذایی ورزشی و اطمینان از سلامت شبکه توزیع این شرکت محصولات خود را توسط شرکت پخش سراسری دارویی کارن به داروخانه های سراسر کشور ارسال می نماید.

مشخصات اصلی

 • نام محصول بتا آلانین پی ان سی کارن
 • نام لاتین Beta-Alanine 800mg PNC KAREN
 • شرکت تولید کننده داروسازی و مکمل های غذایی حیاتی کارن
 • کشور سازنده ایران
 • شرکت وارد کننده -
 • شماره ثبت در وزارت بهداشت 70016001610051

بسته بندی

 • نوع محصول کپسول
 • تعداد در بسته بندی 120 عدد
 • بارکد کالا

سایر توضیحات

 • نحوه مصرف به عنوان مکمل غذایی 2 عدد کپسول بتاآلانین را دو بار در روز همراه آب، آبمیوه یا نوشیدنی ورزشی مصرف کنید. در روزهای تمرین، 2 کپسول دو ساعت قبل از تمرین و 2 کپسول پس از تمرین مصرف نمائید. برای حصول بهترین نتیجه توصیه می شود بین هر وعده مصرفی دو ساعت فاصله باشد. در ابتدای دوره استفاده پیشنهاد می شود که نصف میزان توصیه شده روزانه مصرف شود.
 • هشدارها افراد زیر 18 سال، زنان باردار و شیرده از مصرف این فرآورده خودداری نمایند. بیماران مبتلا به نارسایی مزمن کلیوی و بیماران کبدی قبل از مصرف با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت نمایند. مصرف این فرآورده ممکن است در برخی افراد باعث احساس خواب رفتگی و گزگز شود که بعد از چند هفته مصرف مداوم از شدت علایم کاسته می شود. از مصرف طولانی مدت این محصول (بیش از 8 هفته) خوداری نمایید. کل میزان توصیه شده روزانه را در یک وعده مصرف نکنید. از مصرف این فرآورده همراه سایر مکمل های حاوی بتاآلانین خودداری نمایید. مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید. این محصول برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد. در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

نظرات کاربران

نظر بدهید