Top
مگا تریو دوپل هرز

مگا تریو دوپل هرز Mega Trio Doppel Herz

مشخصه ها :

 

- حاوی ترکیب ویژه امگا 3 و اسید های چرب ضروری ، فولیک اسید و ویتامین های B و E
- کمک به کاهش کلسترول و تری گلیسرید
- حفظ سلامت قلب و عروق و آنتی اکسیدان
 
 

قیمت: 48000 تومان

محصولات مشابه

روش مصرف :
 
روزانه 2 کپسول ، هنگام صرف غذا و همراه با آب میل شود .
* کپسول ها نباید جویده شود .
 
توضیحات :
 
روغن ماهی حاوی اسیدهای چرب امگا 3 می باشد. امگا 3 اسیدهای چرب ضروری هستند که برای رشد و نمو طبیعی بدن لازم می باشند. عدد 3 جهت نشان دادن اولین پیوند دوگانه از انتهای متیل است.
اسید های چرب تشکیل دهنده امگا 3 عبارتند از : - DHA - EPA - ALA DHA و EPA ترکیبات فعال روغن ماهی هستند و قدرت آنها چندین برابر ALA است. تنها گیاهان قادر به تولید اسیدهای چرب امگا 3 هستند. انسان و سایر حیوانات تنها می توانند با غیر اشباع و طویل سازی آلفا لینولنیک اسید، DHA و EPA را بسازند. از آنجا که سرعت تبدیل ALA به DHA و EPA در بدن انسان کم است به همین جهت مصرف منابع حاوی امگا 3 حاوی DHA و EPA توصیه می شود . خواص اسیدهای چرب امگا 3 به شرح زیر است: - DHA : دارای عملکرد روی غشای سلول های عصبی، عملکرد مغزی، کاهش چسبندگی عروق، موثر بر رشد به موقع مغز در طول بارداری و نوزادی - EPA: اثر روی کاهش پروستاگلاندین نوع یک (PG1)، استفاده در مشکلات عروق و آرتریت، افزایش تولید نیتریک اکسید (NO) - ALA : در مغز و دانه ها (بذر کتان (%57)، روغن کنولا (%8)، روغن سویا (%7) و گردو) و برگ سبز برخی گیاهان مانند خرفه وجود دارد.

مطالعات مختلف حاکی از آن است که مصرف روغن ماهی (حدود 250 میلی گرم در روز EPA+DHA) می تواند در بیماران عروق کرونرر قلب ، خطر مرگ و میر (به خصوص در بیماران با ریسک فاکتورهای بالا) را کاهش دهد. چربی خون مصرف روغن ماهی می تواند %30-25 میزان تری گلیسیرید خون را کاهش دهد. کاهش تری گلیسیرید خون توسط رژیم غذایی یا دوز پایین مکمل (کمتر از 1 گرم در روز) کم می باشد. در حالی که دوزهای بالاتر مکمل (4-3 گرم در روز) به طور قابل ملاحظه ای سطح تری گلیسیرید را کاهش می دهد.
روغن ماهی می تواند فشار خون سیستولی و دیاستولی را با کم کردن مقاومت عروق کاهش دهد.

DHA جز ساختار ضروری مغز، سیستم عصبی و چشم می باشد. DHA در سه ماه آخر بارداری و دو سال اول بعد از تولد در غشای شبکیه چشم و قسمت خاکستری مغز تجمع می یابد و در تکامل سیستم عصبی نوزادان نقش دارد. اگرچه نوزادان نسبت به بزرگسالان میزان بیشتری از اسیدهای چرب امگا 3 کوتاه زنجیر را به DHA تبدیل می کنند اما اینکه این مقدار تبدیل کافی است یا خیر وابسته به رژیم غدایی مادر می باشد. مصرف 2 الی3 بار در هفته اسیدهای چرب اشباع نشده بلند زنجیر امگا 3 DHA+EPA در کسانی که قصد باردار شدن دارند، زنان باردار و شیرده توصیه می شود. مصرف 3-2 بار ماهی در هفته (بسته به نوع ماهی مصرفی) می تواند نیاز مادر به مصرف DHA را برطرف کند. برای کسانی که قادر یا مایل به مصرف ماهی نیستند.
 
ترکیبات ( 2 کپسول ) :
 
ناممقدارنیاز روزانه
Seafish Oil 2000 mg *
EPA 360 mg *
Folic acid 600 mcg *
Vitamin B1 2.2 mg *
Vitamin B6 6 mg *
Vitamin B12 6 mcg *
Vitamin E 20 mg *

* : نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است
** : مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است

مشخصات اصلی

 • نام محصول مگا تریو
 • نام لاتین Mega Trio
 • شرکت تولید کننده Queisser
 • کشور سازنده آلمان
 • شرکت وارد کننده آرمان فارمد دارو
 • شماره ثبت در وزارت بهداشت ایران کد : 2163374781750890

بسته بندی

 • نوع محصول کپسول نرم ژلاتینی
 • تعداد در بسته بندی 60 عدد
 • بارکد کالا 4009932371857

سایر توضیحات

 • نحوه مصرف روزانه 2 کپسول ، هنگام صرف غذا و همراه با آب میل شود .
 • هشدارها

نظرات کاربران

نظر بدهید