Top
ب کیوتن دوپل هرز

ب کیوتن دوپل هرز BQ10 Doppel Herz

مشخصه ها :

 

 • محافظ سلول ها
  - تامین کننده انرژی قلب و ماهیچه های بدن

 

 

قیمت: 35000 تومان

محصولات مشابه

هشدار مصرف :
 
- در زنان باردار یا شیردهی طبق نظر پزشک یا داروساز مشورت شود .
 
توضیحات :
 
کوآنزیم Q10 آنتی اکسیدانی است که در بدن انسان در کبد ساخته می‌شود و برای فعالیتهای اساسی سلول مورد نیاز است. سطح این ماده با افزایش سن کاهش می‌یابد و حتی ممکن است میزان آن در افراد مبتلا به سرطان، اختلالات ژنتیکی، دیابت، ایدز، دیستروفی عضلانی و بیماری پارکینسون و بیماریهای قلبی بسیار کاهش ‌یابد. نشانه های کمبود کوآنزیم Q10 نارسایی قلبی، فشار خون بالا، درد قفسه سینه و ... . بسته به علت کمبود، مصرف مکمل کوآنزیم Q10 یا افزایش مصرف آن از طریق مواد غذایی می‌تواند میزان آن را در بدن افزایش دهد.

نشانه های کمبود کوآنزیم Q10 نارسایی قلبی، فشار خون بالا، درد قفسه سینه و ... . بسته به علت کمبود، مصرف مکمل کوآنزیم Q10 یا افزایش مصرف آن از طریق مواد غذایی می‌تواند میزان آن را در بدن افزایش دهد. 
شواهدی وجود دارد که مصرف کوآنزیم Q10 در افراد مبتلا به فشار خون بالا و نارسایی قلبی، مشکلا عضلانی و عملکرد ورزش نقش حفاظتی دارد. همچنین این ماده نقش بسیار مهمی در حفظ سطح ویتامین C, E دارد. دیگر موارد کاربر کوآنزیم Q10 دژنراسیون ماکولار مربوط به سن (AMD) – (بیماری چشمی است که باعث از بین رفتن دید در افراد مسن می‌شود)، تحقیقات نشان می‌دهد که ترکیبی از ال-کارنتین و کوآنزیم Q10 ممکن است عملکرد تصویری در ADM اولیه را بهبود بخشد. روند پیر شدن- مطالعات اولیه نشان می‌دهد که ترکیبی از کوآنزیم Q10 و دیگر آنتی‌اکسیدان ها و مواد معدنی می‌تواند زبری پوست و چین و چروک ها ایجاد شده در روند پیر شدن را بهبود بخشد. بیماری آلزایمر- شواهد متعددی وجود دارد که Idebenone ، ترکیبی که در بدن انسان از کوآنزیم Q10ساخته می‌شود، می‌تواند برای افراد مبتلا به آلزایمر مفید باشد. ولی هنوز مکانیسم عمل کوآنزیم Q10 در این خصوص به وضوح مشخص نیست.
 
کوآنزیم Q10 به همراه مواد دیگر نیز مزایای بسیاری دارد، از جمله: - مصرف طولانی مدت (مثلا بمدت 4 سال) مکمل کوآنزیم Q10 به همراه سلنیوم باعث کاهش چشمگیر در مرگ و میر ناشی از بیماری‌های قلبی-عروقی شده و در عملکرد قلب بهبود معنادار ایجاد می‌کند. - افزایش مصرف کوآنزیم Q10 و ویتامین B6 با کاهش خطر بیماری عروق کرونری قلب همراه است. به گفته ohio state wexner medical center؛ یکی از مواد مغذی بهینه کردن باروری کوآنزیم Q10 است. محققین از Polytechnic University of Marche, Ancona, Italy بیان کردند که سطح کوآنزیم Q10 مستقیما با تعداد و تحرک ( ا س پ ر م ) مرتبط است.
 
همچنین کوآنزیم Q10 در حفظ دوپامین مغز بسیار فعال است بنابراین می‌تواند به میل ( ج ن س ی ) و لیبیدو کمک کند.
 
 
ترکیبات ( 1 کپسول ) :
 
ناممقدارنیاز روزانه
Coenzyme Q10 50 mg *
Vitamin B1 1.1 mg *
Vitamin B2 3.5 mg *
Vitamin B6 2.8 mg *
Vitamin B12 5 mcg *
Biotin 50 mcg *
Vitamin E 24 mg *
Vitamin C 12 mg *
Zinc 5 mg *

* : نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است
** : مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است

مشخصات اصلی

 • نام محصول ب کیوتن
 • نام لاتین BQ10
 • شرکت تولید کننده Queisser
 • کشور سازنده آلمان
 • شرکت وارد کننده آرمان فارمد دارو
 • شماره ثبت در وزارت بهداشت ایران کد : 4519660885665229

بسته بندی

 • نوع محصول کپسول
 • تعداد در بسته بندی 30 عدد
 • بارکد کالا 4009932378993

سایر توضیحات

 • نحوه مصرف روزانه یک کپسول همراه با غذا میل شود .
 • هشدارها

نظرات کاربران

نظر بدهید