Top
کراتین 400 گرمی نوتریمد

کراتین 400 گرمی نوتریمد --- Creatine 400 Gr Nutrimed

کد کالا: Nutrimed-08

مشخصه ها :

 

کراتین نوتریمد ، کراتین منوهیدرات خالص بوده از تشکیل اسید لاکتیک در عضله جلوگیری می نماید. همچنین احیاکننده ذخایر گلوکوژنی بدن است که باعث افزایش حجم عضلات می گردد.
افزایش محتوای کراتین عضله ، تسهیل سنتز مجدد فسفوکراتین عضله
افزایش بار تمرینی مقاومتی ، تحریک سنتز مجدد گلیکوژن عضله
 

 


قیمت: 70200 تومان

محصولات مشابه

روش مصرف :

دو مرحله مصرف برای مکمل های کراتین وجود دارد که عبارتند از مرحله بارگیری و مرحله نگهدارنده
 
مرحله بارگیری : که معمولا یک هفته به طول می کشد ۵ گرم از پودر کراتین را با 1۵۰ میلی لیتر آب مخلوط نموده و ۴ بار در روز میل نمایید . مصرف کراتین به همراه فعالیت های ورزشی و نوشیدن مایعات کافی نتایج بهتری را در بر خواهد داشت
مرحله نگهدارنده : این مرحله معمولا بیش از ۶ ماه بیشتر طول نمی کشد در این مرحله مصرف روزانه 2-۵ گرم کراتین به همراه کربوهیدرات به منظور جذب سریعتر توصیه میشود .
اگر در مرحله نگهدارنده وقفه ای ۵ روزه یا بیشتر ایجاد شود، باید مراحل بارگیری و نگهداری را مجدداً از اول شروع کنید برای کسب نتیجه ایده آل بهتر است حداقل ۶ ماه کراتین را مصرف کنید.
 
کراتین زمانی بهترین اثر را دارد که همراه مواده قندی مصرف شود. هنگام استفاده از کراتین آب و مایعات به مقدار زیاد بنوشید در کنار مصرف کراتین می توانید از مکملهای فولات، ویتامینهایB۶ وB12 نیز استفاده شود.
 
موارد منع مصرف :
بیماران کلیوی و افرادی که دارای بیماری های متابولیسمی می باشند قبل از مصرف فراورده با پزشک خود مشورت نمایند
مصرف طولانی مدت این محصول و به مقدار زیاد (بیش از میزان های توصیه شده) ممکن است به بروز عوارض کلیوی منجر شود.
مصرف این مکمل به علت احتباس آب در ماهیچه موجب افزایش وزن، در حد محدود می شود. بنابراین نباید از این محصول فقط به عنوان افزایش وزن استفاده کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید