Top
پروبیوتیک واژینال پروواژ

پروبیوتیک واژینال پروواژ --- Vaginal Probiotic Provage

کد کالا: GMP-4

مشخصه ها :

- پیشگیری و رفع مشکلات واژن نظیر خارش، قرمزی، حساسیت و تحریک پذیری، زخم، بو و ترشحات غیر طبیعی و...
- حفظ pH اسیدی واژن.
- جلوگیری از تکثیر میکروارگانیسم های بیماری زا در واژن.
- کمک به کاهش برگشت مجدد عفونت های واژینال.


این فرآورده به صورت واژینال مصرف شده و برای ترمیم و نگهداری سلامت فلور واژن به طریق بهبود میزان pH آن می باشد. این کپسول ها شامل دو گونه پروبیوتیکی هستند که ثابت شده است دارای اثرات سودمندی در بهبود و نگهداری سلامت فلور در طی مشکلات واژن می باشند. عفونت های واژینال از دلایل شکست های مکرر بارداری هستند. این فرآورده از عفونت های واژینال جلوگیری می کند. همه اجزای موثرفرآورده طبیعی است. تمامی این موارد شرایط مناسبی را برای بهبودی موفقیت آمیز فراهم می آورد.


قیمت: 12000 تومان

روش مصرف:

روزانه 1 عدد قبل از خواب و به مدت 10 روز متوالی به صورت واژینال استفاده شود.

 

توضیحات :

ویژگی پروواژ نسبت به محصولات مشابه:

کپسول پروواژ حاوی مقادیر بالاتری از انواع پروبیوتیک ها می باشد که تمامی مواد موثره آن از یک شرکت معتبر آمریکایی دارای تائیدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) تهیه گردیده که با فرمولی ویژه ترکیب گشته است و برخلاف سایر محصولات مشابه که باید در دمای یخچال نگهداری گردد، می توان در دمای محیط بدون کاهش مقادیر مواد موثره نگهداری کرد. کیفیت و مقادیر بالای مواد موثره جز ویژگی ممتاز این محصول به شمار می رود.

 

پروبیوتیک ها :

پروبیوتیک ها ارگانیسم های زنده ای هستند که در دستگاه گوارش انسان به صورت طبیعی زندگی می کنند و با تعدیل فلور میکروبی روده، اثرات مفیدی رابر روی سلامت میزبان اعمال می کنند. این ارگانیسم ها عموما از منابع انسانی بوده، غیر بیماری زا محسوب می شوندو حد.د 85 درصد از فلور میکروبی روده فرد سالم را شامل می شوند. پروبیوتیک هایی که بیش از همه در زمینه های مختلف مورد مطالعه قرار گرفته اند، باکتری های تولید کننده اسید لاکتیک شامل گونه های لاکتوباسیلوس و بیفیدو باکتریا است.

مکانیسم اثرهایی برای توجیه اثرات پیشگیری کننده و درمانی آنها در بیماری های انسان پیشنهاد شده است که از جمله آن می توان به اسهال ، سندروم روده تحریک پذیر ، سرطان ، تولید ترکیبات مهار کننده باکتری ها ، تعدیل PH روده ، بلوک جایگاه های اتصال باکتریها ، رقابت برای جذب مواد غذایی و تقویت سیستم ایمنی اشاره نمود.

نظرات کاربران

نظر بدهید