Top
کپسول پروکید پویا

کپسول پروکید پویا --- Prokid Cap Pouya

کد کالا: GMP-5

مشخصه ها :

- تنظیم تعادل فلور میکروبی سیستم گوارش کودکان و افزایش مقاومت به بیماری های روده ای.
- ارتقای سیستم ایمنی بدن کودکان وافزایش مقاومت به بیماری های تنفسی از قبیل سرماخوردگی.
- ترمیم فلور میکروبی نوزادان و کودکان در صورت مصرف آنتی بیوتیک.
- پیشگیری از واکنش های آلرژیک و حساسیتی کودکان.
- اسهال ناشی از ویروس، باکتری و یا مصرف آنتی بیوتیک در کودکان.
- نفخ و یبوست کودکان.
- عفونت های تنفسی.


قیمت: 14400 تومان

روش مصرف :

روزانه یک کپسول با آب، آبمیوه، شیر یا غذای کودک مخلوط کرده و یا طبق دستور پزشک مصرف شود.

 

توضیحات :

ویژگی پروکید نسبت به محصولات مشابه:

کپسول پروکید حاوی مقادیر بالاتری از انواع پروبیوتیک ها می باشد که تمامی مواد موثره آن از یک شرکت معتبر آمریکایی دارای تائیدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) تهیه گردیده که با فرمولی ویژه ترکیب گشته است که برخلاف سایر محصولات مشابه که باید در دمای یخچال نگهداری گردد، می توان در دمای محیط بدون کاهش مقادیر مواد موثره نگهداری کرد. کیفیت و مقادیر بالای مواد موثره جز ویژگی ممتاز این محصول به شمار می رود.

 

پروبیوتیک ها :

پروبیوتیک ها ارگانیسم های زنده ای هستند که در دستگاه گوارش انسان به صورت طبیعی زندگی می کنند و با تعدیل فلور میکروبی روده، اثرات مفیدی رابر روی سلامت میزبان اعمال می کنند. این ارگانیسم ها عموما از منابع انسانی بوده، غیر بیماری زا محسوب می شوندو حد.د 85 درصد از فلور میکروبی روده فرد سالم را شامل می شوند. پروبیوتیک هایی که بیش از همه در زمینه های مختلف مورد مطالعه قرار گرفته اند، باکتری های تولید کننده اسید لاکتیک شامل گونه های لاکتوباسیلوس و بیفیدو باکتریا است.

مکانیسم اثرهایی برای توجیه اثرات پیشگیری کننده و درمانی آنها در بیماری های انسان پیشنهاد شده است که از جمله آن می توان به اسهال ، سندروم روده تحریک پذیر ، سرطان ، تولید ترکیبات مهار کننده باکتری ها ، تعدیل PH روده ، بلوک جایگاه های اتصال باکتریها ، رقابت برای جذب مواد غذایی و تقویت سیستم ایمنی اشاره نمود.

نظرات کاربران

نظر بدهید