Top
رژو وست ( ژل لایه بردار ) پرودرما

رژو وست ( ژل لایه بردار ) پرودرما Rejuvest 15% AHA Gel Proderma

کد کالا: Proderma-002
مشخصه ها :
 
- حاوی 15% گلیکولیک اسید
- لایه برداری بسیار موثر، تسریع پوسته ریزی طبیعی پوست
- حذف سلول های مرده لایه شاخی و افزایش شفافیت پوست
- تحریک تولید سلولهای جدید پوستی، تسریع سنتز کلاژن
- کاهش زبری، چین و چروک، لک و تیرگی های پوستی
- کمک به رفع جای زخم ناشی از جوش، کاهش اندازه منافذ پوستی
- دارای گلوکونات روی به منظور ترمیم و بازسازی پوست
- حاوی ژل آلوئه ورا، عصاره چای سبز و بیزابولول برای رفع التهاب و قرمزی ناشی از لایه برداری
- آمونیوم لاکتات، مرطوب کننده بسیار قوی، افزایش طراوت پوست
- حاوی : گلوکونات روی(Zinc Gluconate): با تسریع ساخت پروتئین های ساختاری پوست مانند کراتین، کلاژن و الاستین سبب افزایش روند تجدید ساختار سلولی پوست و ایجاد لایه های پوستی جوانتر میشود.
 


ناموجود

محصولات مشابه

روش مصرف :
 
شبها مقدار کافی از ژل لایه بردار را بر روی پوست تمیز شده صورت و سایر قسمتهای مورد نیاز پوست مالیده و به آرامی پخش کنید. صبح روز بعد ابتدا به کمک آب ولرم و شوینده ملایم بقایای ژل را از سطح پوست پاک کرده و از کرم ضدآفتاب با فاکتور حفاظتی بالا استفاده نمائید. جهت لایه برداری موثرتر پوست از پن ساینده حاوی دانه های لایه بردار پرودرما برای شستشوی صورت استفاده فرمایید.
 
توضیحات :
 
پوست وسیعترین و در حقیقت یکی از پیچیده ترین و پرکارترین اعضای تشکیل دهنده بدن به شمار می آید . به طور کلی در یک فرد بالغ پوست بدن سطحی معادل 2 متر مربع و وزنی معادل 4 کیلو گرم را دارا می باشد .
قطر و ضخامت پوست بین 0.7 تا 4 میلی متر متغیر می باشد که در مناطق مختلف بدن متفاوت است .

محافظت از بدن در برابر آسیب های فیزیکی و محیطی مانند شرایط نامطلوب جوی ، آلودگی های شیمیایی و تابش های زیانبار نور خورشید ، جلوگیری از ورود میکروب ها و میکرو ارگانیسم ها به بدن ، دفع مواد مضر ناشی از فعالیت های متابولیسمی ، ایجاد حس لامسه ، تنظیم میزان مایعات و آب بدن و تنظیم و کنترل دمای بدن از جمله مهم ترین عملکرد های پوست بدن به شمار می رود .

پوست از لحاظ بافت شناسی از سه لایه اپیدرم یا لایه خارجی ، درم یا لایه میانی و هیپودرم یا زیرجلدی تشکیل شده است . اپیدرم خارجی ترین لایه پوست می باشد که به عنوان اولین سد دفاعی بدن در برابر آسیب های فیزیکی به شمار رفته و در سنتز ویتامین D و نیز رنگدانه های طبیعی پوست نقش بسیار مهمی ایفا می کند .

این بخش خود از لایه های دیگر به نام : لایه شاخی ، دانه دار ، خاردار و لایه بازال تشکیل شده است که در حقیقت شبکه بهم بافته ای از مویرگ های خونی و لنفی ، رشته ها و پایانه های عصبی و حسی ، کلاژن و فیبر های پروتئینی الاستینی می باشد که وظیفه آن ها نگهدری و حفظ رشته های عصبی است .

فولیکول های مو ، مویرگ های خونی ، غده های چربی و عرق نیز در این لایه قرار گرفته و حفظ استحکام و ارتجاع پوست از دیگر وظایف این بخش می باشد .

هیپودرم به عنوان محل اتصال پوست به ماهیچه ها و استخوان ها محسوب می گردد و حاوی سلول هایی به نام فیبروبلاست است .
همان طور که پیشتر بیان شد ، عمیق ترین لایه اپیدرم ، لایه بازال نام دارد که در واقع محل زایش سلول های پوستی می باشد . به همین دلیل آن را لایه زایا نیز می نامند . سلول های پوستی لایه زایای اپیدرم ( کراتینوسیستها ) از طریق تقسیم سلولی به صورت مداوم و پیوسته ایجاد شده و به تدریج و در طی یک دوره زمانی دو هفته ای به لایه های بالاتر منتقل می شوند تا در نهایت به خارجی ترین لایه اپیدرم می رسند . لایه شاخی ( استراتوم کورنتوم ) اپیدرم اولین لایه ای از پوست است که به طور مستقیم در تماس با محیط اطراف قرار دارد . در یک پوست سالم و طبیعی ، لایه شاخی متشکل از ترکیبات کراتینی و لیپیدهای لایه لایه ای از پوست است که به طور مستقیم در تماس با محیط اطراف قرار دارد . در یک پوست سالم و طبیعی ، لایه شاخی متشکل از ترکیبات کراتینی و لیپیدهای لایه لایه ای ( ماده سیمانی بین سلولی ) می باشد که به عنوان یک ماده کارآمد در برابر عوامل خارجی عمل می نماید .

درواقع این لایه از پوست از سلول های کراتینوسیت غیر زنده تشکیل شده است که فاقد هسته و اندامک یاخته ای ( ارگانل ) بوده و تنها بافت مستحکم کراتینه آن ها بافی مانده است که به سلول های کورنئوسایت معروف می باشند .
لایه شاخی از 20 الی 30 لایه سلولی ، هر یک متشکل از سلول های مرده تشکیل شده است که ساختاری شبیه فلس به وجود آورده و بیشترین فشار مکانیکی وارد بر پوست را تحمل می کند . یکی از ویژگی های مهم این لایه پوسته ریزی ( Scaling ) می باشد که به علت تکثیر مداوم لایه زایای پوست انجام می شود و سلول های تازه تری جای آن ها را می گیرند .

در صورت ایجاد اختلال در روند طبیعی پوسته ریزی ، پوست ظاهری ضخیم ، خشک ، زبر و زمخت پیدا کرده و لطافت و نرمی خود را از دست می دهد . دربعضی از بیماری های پوستی مانند پسوریازیس روند تولید و پوسته ریزی سلول های پوستی بین 3 تا 4 روز به طول انجامیده و لذا در این موارد پوسته ریزی با شدت بیشتری انجام شده و کاملا قابل رویت می باشد .

با توجه به قرار گرفتن لایه شاخی پوست در معرض انواع آسیب های مکانیکی و شیمیایی ، تابش های نور خورشید ، عوارض نامطلوب جوی مانند گرما ، سرما و خشکی و آلودگی های هوا نیز عدم مراقبت صحیح و کافی از پوست می تواند سبب ایجاد چین و چروک و انواع لک های تیره و قهوه ای بر روی پوست شده و ظاهری زبر ، خشن و ترک خورده بر روی پوست به وجود آورد .

در این حالت پوست نرمی ، شفافیت ، لطافت ، انعطاف پذیری و الاستیسیته خود را از دست می دهد . همچنین با افزایش سن ، توانایی پوست برای جداسازی سلول های مرده کمتر شده و این باعث می شود پوست تیره و کدر دیده شود .

پیلینگ یا لایه برداری پوست ، جداسازی لایه های شاخی مرده پوست و جایگزینی آن ها با لایه های تازه پوستی می باشد و همچنین روند پوست اندازی طبیعی پوست را تسریع می نماید .

لایه برداری شیمیایی معمولا توسط اسید های میوه و به ویژه گلیکولیک اسید و لاکتیک اسید انجام می شود . لایه برداری فیزیکی یا مکانیکی عمدتا توسط محصولات ساینده حاوی دانه های لایه بردار و به منظور باز کردن منافذ پوست و حذف چربی و آلودگی های سطح پوست انجام می گردد .
این نوع لایه بردای میتواند توسط محصولات به فرم های کرم ، لوسیون و یا زل انجام شود . همچنین امروزه استفاده محصولات شوینده مانند صابون های لایه بردار به منظور شست وشوی پوست و نیز انجام عمل لایه برداری مکانیکی توسط پزشکان و متخصصان پوست بسیار توصیه می شود .
پن ساینده حاوی دانه های لایه بردار پرودرما یک شوینده غیر صابونی و سازگار با PH طبیعی پوست ، فاقد هرگونه مواد قلیایی ، مواد نگهدارنده مضر و با قدرت شویندگی و کف کنندگی کافی است که با داشتن دانه های ساینده و سالیسیلیک اسید سبب جداسازی سلول های مرده لایه سطح پوست ، رفع چربی و آلودگی های پوست ، کاهش زبری پوست ، باز نمودن منافذ بسته و کمک به رفع جوش های سر سیاه و سرسفید ، افزایش اکسیژن رسانی و بهبود گردش خون در پوست شده و با داشتن ترکیبات مرطوب کننده ،عصاره های گیاهی و رایحه طراوت بخش و ماندگار موجب حفظ رطوبت ، افزایش لطافت و نرمی ، شفافیت و شادابی پوست می گردد .

محصول

 • نام محصول ژل لایه بردار رژو وست آ اچ آ 15 درصد پرودرما
 • جنس محصول ژل
 • وزن محصول 40 میلی لیتر

بسته بندی

 • تعداد در بسته بندی یک عدد
 • بارکد کالا 6264790300700
 • شماره مجوز سیب سبز 38/13155
 • شماره پروانه بهره برداری 1441

تولید کننده

 • شرکت تولید کننده شرکت پارس حیان
 • آدرس تولید کننده قزوین - شهر صنعتی البرز - خیابان ابوریحان بیرونی
 • شماره تلفن تولید کننده 02832223867
 • آدرس اینترنتی www.arachemi.com

توزیع کننده

 • شرکت توزیع کننده شرکت آراشیمی پارس
 • مشاوره تلفنی 02188670873
 • آدرس اینترنتی www.arachemi.com

توضیحات اضافی

 • روش استفاده محصول شب ها مقدار کافی از ژل لایه بردار را بر روی پوست تمیز شده صورت و سایر قسمت های مورد نیاز پوست مالیده و به آرامی پخش کنید. صبح روز بعد ابتدا به کمک آب ولرم و شوینده ملایم بقایای ژل را از سطح پوست پاک و سپس از کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا استفاده کنید.
 • هشدارها از این محصول تنها در شب استفاده کنید. در طی مصرف و یک هفته بعد از قطع مصرف این فراورده در صورت تماس با نورخورشیداز کرم ضد آفتاب استفاده کنید.در صورت مشاهده هرگونه التهاب یا آلرژیئ صرف را متوقف نمایید.به دور از چشم ها،لب ها ،سطوح مخاطی و زخم های باز استفاده شود.قبل از مصرف بروشور داخل جعبه را مطالعه فرمایید.
 • ترکیبات اسید گلیکولیک ( لایه بردار بسیار موثر که منجر به جداسازی لایه خارجی و فرسوده و افزایش روند بازسازی پوست می گردد و ظاهری شاداب و با طراوت به پوست می بخشد ) - گلوکنات روی ( با تسریع ساخت پروتئین های ساختاری مانند کلاژن و کراتین سبب بازسازی پوست شده و به رفع التهاب و قرمزی پوست پس از لایه برداری کمک بسزائی می نماید )

نظرات کاربران

نظر بدهید