Top
کرم پوشاننده و مرطوب کننده صورت رزاوست پرودرما

کرم پوشاننده و مرطوب کننده صورت رزاوست پرودرما CC Cream Roseavest Redness Relief Cream Proderma

کد کالا: 100111
مشخصه ها :
 
- کرم چند منظوره مناسب برای استفاده روزانه: پوشاننده قوی، التیام دهنده، مرطوب کننده و ضدآفتاب
- حفاظت کامل از پوست در برابر پرتوهای مضر نور خورشید (UVA/UVB) بدون استفاده از فیلترهای شیمیایی
- کمک به افزایش جریان خون مویرگی و رفع موثر قرمزی پوست ناشی از رزاسه
- کمک به رفع التهابات پوستی ناشی از تابش نور خورشید و سایر عوامل محیطی
- پوشانندگی بسیار قوی و سریع قرمزی، لک، جای جوش، چروک های سطحی و سایر عیوب پوستی
- تامین رطوبت و طراوت پوست به مدت طولانی
- ایجاد پوشش یکنواخت و هماهنگ با رنگ طبیعی پوست
- فاقد نگهدارنده های مضر پارابن (Paraben Free)
 
توجه : این کرم در 2 نوع      1.بژ روشن      2. بژ طبیعی   موجود می باشد . در صورت سفارش، پیش از ارسال ، رنگ کرم با شما هماهنگ می گردد.

ناموجود

محصولات مشابه

روش مصرف :
15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید، مقدار کافی از کرم را توسط نوک انگشتان بطور یکنواخت بر روی پوست مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا پخش گردد. مصرف را در صورت نیاز و ترجیحا هر 2 تا 4 ساعت یکبار تجدید فرمایید.
 
توضیحات :
از تابش های نور خورشید رسیده به سطح زمین، 54 درصد تابش های IR، 39 درصد تابش های مرئی و 7 درصد تابش های فرابنفش است. در حدود 95 درصد از تابش های فرابنفش نور خورشید از UVA و درصد کمی از UVB تشکیل شده است. همچنین لایه اوزون، تمام تابش های UVC با انرژی زیاد و قسمت عمده ای از UVB را جذب می کند. اثرات مخرب تابش های فرابنفش به خوبی مشخص و اثبات شده است به گونه ای که اشعه UVB تا بخش های فوقانی درم پیشرفت کرده و تابش های UVA که دارای طول موج بلندتری هستند، تا اعماق لایه درم نفوذ می کنند. از آسیب ها و عوارض پوستی ناشی از تابش های فرابنفش نور خورشید می توان به بیماری های حساس به نور آفتاب، اریتم (قرمزی) و التهاب، ایجاد لک های پوستی، ضخیم شدن لایه شاخی پوست و عوارض مزمن نظیر پیری پوست ناشی از آفتاب و ایجاد انواع سرطان های پوستی اشاره کرد. همچنین تابش های مادون قرمز همانند تابش های فرابنفش به ویژه تابش های IRA به علت دارا بودن طول موج بالا تا بخش های عمیق پوست مانند اپیدرم، درم و حتی لایه های درونی تر نیز نفوذ می کنند و علاوه بر ایجاد گرما و اریتما با تشکیل رادیکال های آزاد سبب تسریع فرآیند AGING پوست، کاهش الاستیسیته و ایجاد چین و چروک های پوستی می شوند.
با توجه به اثرات مخرب ذکر شده ناشی از تابش نور خورشید بر پوست، استفاده از فرآورده های ضد آفتاب دارای قدرت حفاظتی بالا برای محافظت از پوست در برابر تابش های فرابنفش و مادون قرمز ضروری به نظر می رسد.

فاکتورهای حفاظتی ضد آفتاب
محصولات ضد آفتاب با داشتن فیلترهای فیزیکی و شیمیایی، قادر به جذب یا بازتابش اشعه فرابنفش نور خورشید بوده و از پوست در برابر عوارض ناشی از آن محافظت می کنند. فاکتور SPF معیاری برای ارزیابی عملکرد حفاظتی محصولات ضد آفتاب در جذب یا تفریق تابش های فرابنفش می باشد و با افزایش مقادیر عددی این فاکتور میزان اثر محافظتی آن نیز بیشتر می شود.
قرمزی و التهاب پوست رزاسه
رزاسه یک بیماری التهابی مزمن و پیشرونده و نسبتاً شایع پوستی است که میزان شیوع آن در زنان سه برابر مردان بوده و بیشتر در سنین 30 تا 50 سالگی اتفاق افتاده و در افراد با پوست روشن و بور و کسانی که صورتشان به راحتی سرخ می شود بیشتر بروز می نماید. رزاسه با تمایل به برافروختگی (التهاب) و قرمزی صورت شروع می شود و با پیشرفت بیماری به صورت قرمزی دائم در قسمت میانی صورت که به تدریج گونه ها، پیشانی، بینی و چانه را نیز گرفتار می کند دیده می شود. پیشرفت بیماری سبب برجسته شدن عروق خونی بسیار ظریف در محل قرمزی شده که تلانژ کتازی نامیده می شود. همچنین در این بیماری ممکن است سوزش، قرمزی و ورم ملتحمه (التهاب پلک) در چشم افراد ایجاد گردد. علت بیماری به خوبی مشخص نمی باشد اما در حالت کلی رزاسه را واکنش التهابی سیستم ایمنی بدن می دانند که مجموعه ای از عوامل مانند گشاد شدن عروق، ( ج ن س ی )ت، تغییرات هورمونی و ... ممکن است زمینه ساز بروز آن شود.
از آنجا که رزاسه بیشتر صورت را درگیر کرده و تاثیر نامطلوبی بر روی زیبایی افراد می گذارد سبب کاهش قابل توجه اعتماد به نفس افراد در برقراری روابط اجتماعی می شود. درمان این بیماری بسیار طولانی بوده و نیاز به وقت و صبر زیاد دارد. نبود شناخت کافی از این بیماری و نسبت دادن آن به مشکلات روحی و عصبی و به تبع آن عدم درمان به موقع بیماری باعث پیشرفت آن می شود. پرهیز از مصرف نوشیدنی های داغ، غذاهای تند، قهوه و نوشیدنی های الکی، دوری از استرس های عصبی، اجتناب از شستشوی زیاد صورت توسط شوینده های غیر استاندارد، عدم استفاده زیاد از مواد آرایشی محرک، پرهیز از داروها و مواد حساسیت زا و قرار نگرفتن در محیط هایی با دمای بالا می تواند در کنترل نشانه های این بیماری بسیار موثر باشد.
مهم ترین عامل در تشدید این بیماری قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید است. افرادی که دچار رزاسه هستند، برای مقابله با بروز و تشدید بیماری باید از کرم های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی مناسب و بطور عمده از کرم های ضد آفتاب فیزیکال حاوی پودرهای معدنی استفاده نمایند زیرا ضد آفتاب های شیمیایی باعث سوزش و قرمزی بیشتر پوست می شوند. همچنین حفظ رطوبت مورد نیاز پوست و جلوگیری از بروز خشکی در اثر عوارض نامطلوب جوی مانند گرما، سرما، خشکی و آلودگی های هوا و نیز استفاده از محصولات مراقبت از پوست حاوی ترکیبات کاهش دهنده التهابات پوستی از جمله دیگر اقدامات موثر در درمان این بیماری می باشد.
این محصول یک کرم چند منظوره بسیار مناسب برای استفاده روزانه می باشد و بگونه ای فرموله شده است که نیازهای آرایشی خانم ها مانند استفاده از مرطوب کننده پوست، ضد آفتاب و ایجاد پوشش یکنواخت و هماهنگ با رنگ طبیعی پوست را بصورت همزمان و در کوتاه ترین زمان ممکن در ابتدای روز فراهم آورده و با تجدید مصرف آن در طول روز علائم ناشی از خستگی پوست، استرس و مشغله کاری از بین رفته و طراوت و شادابی را به پوست باز می گرداند. بکارگیری ترکیبات کاهش دهنده التهاب، قرمزی و خارش پوست در این محصول، استفاده از آن را به ویژه برای افراد دارای رزاسه و نیز افراد دارای پوست های حساس بسیار مناسب ساخته است. به اینصورت که با جذب و بازتابش پرتوهای ماورای بنفش نور خورشید تنها از طریق فیلترهای فیزیکی و عدم استفاده از هرگونه جاذب های شیمیایی حساسیت زا و با داشتن فاکتور حفاظتی (SPF) بالا سبب ایجاد پوشش کامل در برابر تابش های زیانبار نور خورشید (UVB/UVA) شده و پوست افراد دارای رزاسه را در برابر مهمترین عامل تشدید کننده قرمزی پوست محافظت می نماید. از طرف دیگر این محصول حاوی ترکیبات موثر مرطوب کننده و نرم کننده می باشد که ضمن جلوگیری از کاهش رطوبت مورد نیاز پوست از ایجاد خشکی و ضخیم شدن لایه شاخی پوست جلوگیری نموده و سبب رفع و کاهش عوارضی مانند التهاب، قرمزی، خارش و ترک خوردگی پوست می گردد. همچنین با دارا بودن رنگدانه های معدنی با رنگ های بژ روشن و بژ طبیعی کاملا هماهنگ با رنگ طبیعی پوست می باشد و با ایجاد پوشش مناسب، صاف و یکنوخت، علاوه بر کمک به افزایش زیبایی، توانایی پوشاندن برخی ضایعات پوستی بویژه قرمزی ناشی از رزاسه لکها و ناهمواری های ناشی از جوش، چروک های سطحی، منافذ پوستی باز و سایر عیوب پوستی را نیز دارد و سبب ایجاد ظاهری یکدست و هموار بر روی پوست شده و برای انواع فتوتیپ های پوستی بسیار مناسب است. این فرآورده فاقد نگهدارنده های مضر پارابن و سایر ترکیبات حساسیت زا بوده و با داشتن ترکیبات آنتی اکسیدانی موثر سبب کاهش اثر آلودگی ها و عوامل نامطلوب جوی و التهابات و قرمزی ناشی از آن بر روی پوست می شود. از مهم ترین مواد موثر موجود در این فرآورده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جاذب های فیزیکی تابش نور خورشید:
عصاره Ruscus: با داشتن انواع ساپونین و افزایش جریان خون مویرگی موجب کمک به رفع التهاب و سوزش پوست شده و بویژه در کاهش قرمزی پوست بسیار در افراد دارای رزاسه موثر میباشد.
عصاره کالاندولا: دارای خواص مرطوب کنندگی و کاهش التهاب بوده و سبب التیام بخشی و کمک به رفع التهابات و قرمزی پوستی ناشی از تابش نور خورشید و سایر آسیب های پوستی میشود.
عصاره کتان، سدیم PCA ، سدیم لاکتات ، هالورونیک اسید، گلیسرین و پانتنول، انواع ویتامین های C و E سایر ترکیبات این محصول می باشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید