Top
بتا-هیدروکسی بتا متیل بوتیرات (HMB) پی ان سی کارن

بتا-هیدروکسی بتا متیل بوتیرات (HMB) پی ان سی کارن HMB PNC KAREN

کد کالا: 80127

مشخصه ها :

 

- افزایش توده خالص بدنی

- افزایش قدرت عضلانی

- کاهش بافت چربی در افراد غیر ورزشکار

- پیشگیری از تحلیل عضلانی پس از مسابقات و تمرینات شدید

- پیشگیری و کاهش کوفتگی عضلانی

- تعداد: 60 عدد کپسول

 

 


قیمت: 39900 تومان

محصولات مشابه

توضیحات :

 

HMB متابولیت اسید آمینه لوسین می باشد. مقدار کمی HMB در روز توسط بدن تولید می شود، اما باید حداقل 60 گرم در روز لوسین (معادل 600 گرم از منابع پروتئینی) مصرف شود تا دوز موثر HMB براساس مطالعات (3 گرم) تامین گردد. بنابراین برای تامین 3 گرم در روز، مکمل یاری با HMB ضروری است.

اثرات مکمل یاری با HMB بر متابولیسم پروتئین:

- افزایش سنتز پروتئین عضلانی از طریق فعال کردن مسیر mTOR و افزایش بیان فاکتور رشد شبه انسولین (IGF-1)

- کاهش تجزیه پروتئین از طریق کاهش فعالیت و بیان مسیر یوبی کوئیتون-پروتزوم ( یکی از مسیرهای اصلی تجزیه پروتئین) و کاسپازها (نقش در آپپتوز، نکروز و التهاب)

- کاهش دفع ادراری 3-متیل هیستیدین

 

 

موارد مصرف :

 

- افزایش توده ماهیچه ای و قدرت عضلانی در سالمندان دچار سوءتغذیه، بیماران سرطانی با کاهش 5% وزن، بیماران ایدزی، بیماران ترومایی تحت تغذیه با لوله

- کاهش سطوح پروتئین C واکنشی و التهاب در بیماران COPD

- تحریک سنتز کلاژن (همراه با آرژنین و گلوتامین)

 

 

ترکیبات :

 

 

 

روش مصرف :

 

میزان مصرف HMB  سه (3) گرم در روز می باشد. به منظور جلوگیری از تحلیل عضلانی و افزایش قدرت عضلات روزی 3 بار هر بار 2 کپسول (در مجموع 6 کپسول) همراه با وعده غذایی مصرف کنید.

 

 

هشدار مصرف :

 

- مصرف این محصول در زنان باردار، شیرده و کودکان مجاز نمی باشد.

- این محصول برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.

- در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

- پس از باز کردن در قوطی محتویات طی سه ماه مصرف شود.

 

 

درباره محصولات کارن ایران :

 

شرکت داروسازی ومکمل های غذایی-حیاتی کارن با مشارکت شرکت Mass Global Nutrition کانادا با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه وارداتی از کمپانی های معتبر و به کارگیری کادر علمی مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهای مختلف، علاوه برتولید مکملهای غذایی بخش تندرستی و بیمارستانی، اقدام به تولید انواع مکمل های غذایی ورزشی با نام تجاری PNC نموده است. این شرکت کار خود را از سال 1381 آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از 250 نفر پرسنل صفی و ستادی، بیش از 54 نوع محصول در طعم ها و اندازه های مختلف به صورت پودر، قرص، کپسول و بارهای شکلاتی و تافی ویژه تولید می نماید. از آنجا که تولید محصول سالم و با کیفیت از اهداف شرکت می باشد، بنابراین شرکت کارن تمام مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنایع و معادن و گواهینامه های HACCP ،ISO22000 ،ISO9001 را دریافت نموده است تا مصرف کنندگان بتوانند محصولات این شرکت را با اطمینان خاطر از سلامت، کیفیت و تاثیرگذاری آنها استفاده نموده و بهترین نتیجه را بدست آورند.
با توجه به مصرف مکمل های غذایی PNC توسط ورزشکاران حرفه ای و تیم های ملی، این شرکت نمونه محصولات خود را جهت اطمینان از عاری بودن آلودگی از نظر مواد آنابولیک شامل دهیدرواپی آندروستون، ناندرولون، دی هیدروتستوسترون، تستوسترون، آندرستین دیون، متیل تستوسترون، اکسی متولون به آزمایشگاه مرجع فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران ارسال نموده و تائیده آن را از این فدراسیون معتبر اخذ نموده است.
جهت در دسترس بودن مکملهای غذایی ورزشی و اطمینان از سلامت شبکه توزیع این شرکت محصولات خود را توسط شرکت پخش سراسری دارویی کارن به داروخانه های سراسر کشور ارسال می نماید.

مشخصات اصلی

 • نام محصول بتا-هیدروکسی بتا متیل بوتیرات (HMB) پی ان سی کارن
 • نام لاتین HMB PNC KAREN
 • شرکت تولید کننده داروسازی و مکمل های غذایی حیاتی کارن
 • کشور سازنده ایران
 • شرکت وارد کننده -
 • شماره ثبت در وزارت بهداشت

بسته بندی

 • نوع محصول کپسول
 • تعداد در بسته بندی 60 عدد
 • بارکد کالا

سایر توضیحات

 • نحوه مصرف میزان مصرف HMB سه (3) گرم در روز می باشد. به منظور جلوگیری از تحلیل عضلانی و افزایش قدرت عضلات روزی 3 بار هر بار 2 کپسول (در مجموع 6 کپسول) همراه با وعده غذایی مصرف کنید.
 • هشدارها مصرف این محصول در زنان باردار، شیرده و کودکان مجاز نمی باشد. این محصول برای تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد. در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود. پس از باز کردن در قوطی محتویات طی سه ماه مصرف شود.
 • آدرس اینترنتی

نظرات کاربران

نظر بدهید