Top
کافئین ( کپسول ) 200 میلی گرم دوبیس

کافئین ( کپسول ) 200 میلی گرم دوبیس Caffeine 200mg Doobis

کد کالا: 80017

مشخصه ها :

 

  • بهبود عملکرد در تمرین
  • تحریک ظرفیت های فکری ، ضربان قلب ، تولید ادرار و گوارش
  • افزایش سوزاندن چربی
  • تقویت احساس خوب بودن ، شادی ، انرژی ، هشیاری و اجتماعی بودن
  • افزایش قدرات عضلات
  • تقویت ایمنی
  • ایجاد تعادل در عملکرد مغز

 

تحت لیسانس شرکت یونیک فارما استرالیا

واحد مشاوره و تغذیه : 44240839-021

  


قیمت: 44000 تومان

محصولات مشابه

کافئین ۵۰ کپسول ۲۰۰ میلی گرم

 

کافئین در بسیاری از گیاهان وجود دارد و هزاران سال است که برای مبارزه با خستگی از آن استفاده می‌شود. و این به خاطر خواص هیجان آور کافیئن است. کافئین ظرفیت های فکری، ضربان قلب، تولید ادرار و گوارش را تحریک می‌کند و به کار می‌اندازد.

کافئین جزء، یک گروه از مواد است که methylaxanthanines نامیده می شود. یک آلکالوئید (شبه قلیا) که از چند نوع گیاه تولید می شود به ارزانی و به آسانی و در شکل قرص موجود می باشد و یا در محصولات رایجی مثل قهوه، چای، نوشابه، شکلات و کاکائو موجود می باشد.

 

 کافئین عملکرد تمرین را بهبود می بخشد؟

 

بله. کافئین چیزی فراتر از یک محرک است. همچنین یک کمک مؤثر برای انجام تمرین بهتر می باشد. بیشتر از ۲۰ سال پیش جامعه علمی هزینه هنگفتی را پرداخت کرد تا متوجه تأثیر روانی کافئین روی تمرین شود و نتایج به وضوح نشان داد که این می تواند نوع برتری را تأمین کند. شما می توانید چربی سوزی را در حین تمرین بیشتر کنید و می توانید با مصرف کافئین عملکرد تمرین هوازی و بی هوازی خود را بهبود ببخشید. یکی از مهمترین عواملی که راندمان تمرین را بالا می برد، ممکن است در داخل آشپزخانه منزلتان یا در کافی شاپ نزدیک منزلتان باشد.

 

کافئین چربی را می سوزاند.

 

اگر شما قصد دارید که درصد چربی بدنتان را کم کنید کافئین می تواند شما را به مقصودتان برساند. اینکه شما در حال استراحت باشید یا در حال تحرک، کافئین ترشح اسیدهای چرب را در خونتان افزایش می دهد. با این وجود استفاده از چربی را به عنوان سوخت بدن آسان می کند، بیش از ۲۰ سال پیش محققانی که در مورد عملکرد انسان نسبت به کافئین در آزمایشگاه دانشگاه بال استیت انجام شد نشان دادکه ۱۰۰% افراد پس از مصرف ۳۳۰ میلی گرم از کافئین اسیدهای چرب در پلاسمایشان آزاد شد. تحقیقات دیگر نشان می دهد که کافئین میزان اکسیداسیون چربی (چربی با اکسینژن ترکیب می شود و در نهایت باعث سوختن چربی می شود) را افزایش می دهد و همچنین می توانید برای چربی سوزی از فعالیت های هوازی هم بهره ببرید. همچنین یک تحقیق دیگر شان می دهد که با استفاده ۵ میلی گرم کافئین به ازاء هر یک کیلوگرم از وزن بدنتان میزان اکسیداسیون چربی ۵۰% بیشتر می شود. با استفاده از یک مکمل کافئین در هنگام تمرین هوازی شما می توانید به صورت خارق العاده ای بر چربی سوزی تأثیر بگذارید. به عنوان مثال یک شخص ۱۷۰ پوندی با دویدن در یک فضای معتدل تقریباً ۸۰۰ کالری می سوزاند که در حدود نیمی از این کالری ها به صورت اکسیداسیون چربی می سوزد. اما اگر این شخص از یک مکمل کافئین استفاده کند ممکن است که اکسیداسیون چربی به اندازه ۵۰% افزایش یابد که این منجر می شود به اینکه ۲۰۰ کالری بیشتر سوزانده شود و نهایتاً یک دونده ممکن است ۶۰۰ کالری در ساعت در حین اکسیداسیون چربی از دست بدهد و برای ۲۰۰ کالری باقیمانده از میزان قند کاسته خواهد شد.

 

کافئین با تسهیل انقباض عضلات، عوامل عضلانی را بهبود می بخشد

 

قبل از اینکه عملیات انقباض انجام شود باید کلیسیم در کنار سلول های عضلان آزاد شوند. کافئین حساسیت سلول ها و در دسترس بودن کلسیم را زیاد می کند. یک محرک کوچک می تواند خیلی از تکان های شدید مهمتر باشد که انقباض عضلات شما را با تلاش کمتر فراهم می کند. به علاوه تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد کافئین نیروی انقباض دیافراگم را افزایش می دهد که این آسایش شما را در حین تمرین برای نفس کشیدن فراهم می کند.

 

طبع چربی سوزی (در دسترس قرار دادن چربی ها)

 

کافئین تنها افزودن توانائی سوزاندن چربی نیست بلکه ظرفیت هوازی شما را هم به صورت کلی بهبود می بخشد. در فعالیت های هوازی بدنتان ذخیره فراوانی از چربی را می سوزاند و ذخیره گلیکوژن یا قند را محدود می کند با مصرف کافئین شما می توانید میزان اسیدهای چرب آزاد شده در خونتان را افزایش دهید که به آسانی اثر حفظ ذخایر گلیکوژن را نشان می دهد. بدانید استفاده از چربی به عنوان سوخت را زیاد می کند و میزان کم شدن گلیکوژن را کاهش می دهد و از خستگی شما جلوگیری می کند و به شما این امکان را می دهد که تمریناتتان طولانی تر شود.

 

کافئین خالص (قرص کافئین)

 

قرص کافئین به دردخور و قابل اطمینان هست. با استفاده از کافئین خالص عملیات هضمتان بهتر می شود و باعث می شود شما به طور کامل از آن بهره برداری کنید. شما همچنین این کار را مو به مو و به درستی برای وزن بدنتان انجام می دهید. نشانه های جدیدی وجود دارد که نشان می دهد که قهوه های کافئین دار ممکن است اثردهی کافئین خالص را نداشته باشد. در یک مطالعه جدید نشان داده شده که ترکیب های شیمیائی زیادی در بنشن قهوه وجود دارد که ممکن است ویژگی زیاد شدن تمرین در اثر استفاده از کافئین را کم کند. آیس تی و نوشابه منابع خوبی برای جایگزین شدن به جای مکمل کافئین نیستند. آنها شامل مقدار زیادی شکر و یک مقدار کمی کافئین هستند بنابراین آنها می توانند واقعاً برای عملکرد تمرین مضر باشند.
 

قبل از تمرین ۶۰ دقیقه برای جذب وقت بگذارید

بالاترین درجه پلاسما از کافئین تقریباً ۶۰ دقیقه پس از مصرف رخ می دهد. تحقیقات انجام شد نشان دهنده افزایش صددرصدی اسیدهای چرب آزاد شده در پلاسما تنها بعد از ۶۰ دقیقه می باشد و همچنین برای گروه های تحقیق کننده، ۶۰ دقیقه یک عامل رایج برای هضم می باشد.

 

اثرات کافئین

۱- مصرف کافئین می ‌تواند قدرت و تحمل عضلات را در فعالیت‌ های ورزشی افزایش دهد. مصرف کافئین روی گیرنده‌ های عضلات اسکلتی اثر گذاشته و به طور موقت انرژی را افزایش می ‌دهد.

۲- کافئین احساس خوب بودن، شادی، انرژی، هشیاری و اجتماعی بودن را در فرد تقویت می ‌کند.

 

نحوه مصرف کافئین ۵۰ کپسول ۲۰۰ میلی گرم

 

استفاده از کافئین یکی از مهمترین استراتژی های مصرف موجود می باشد. در اینجا راهی برای کمک به شما برای مصرف بهینه کافئین معرفی می شود.

 

برای مصرف کافئین استراتژی داشته باشید

این تفکر وجود دارد که اثر مصرف کافئین در مردمی که به طور برابر کافئین مصرف می کنند ممکن است کند باشد اما قاعده خاصی وجود ندارد در حقیقت چندین مطالعه نشان داده است که کسانی به آنها مصرف کننده سنگین (بیشتر از ۶ فنجان قهوه در روز و در حدود ۶۶۰ میلی گرم از قهوه) خطاب می شود و کسانی که به آنها مصرف کننده سبک (کمتر از دو فنجان قهوه در روز و در حدود ۲۲۰ میلی گرم) خطاب می شود دارای عملکرد یکسان می باشند. بنابراین این انگیزه، ایجاد می شود که برای دست آوردن کافئین یک استراتژی داشته باشید.

الف) اگر شما عمدتاً چندین فنجان قهوه در روز می نوشید سعی کنید که در روزهای تمرین مصرف قهوه تان را محدود کنید و قبل از تمرین مکمل کافئین استفاده نمایید.

ب) اگر یک ورزشکار مصمم هستید، سعی کنید که مصرف کافئین تان را محدود کنید. با تقریباً ۷۲ ساعت قبل از ساعت قبل از مسابقه مصرف آن را متوقف کنید که این از لحاظ تئوری قدرت اثربخشی آن را قبل از مسابقه خیلی زیاد می کنند.

نظرات کاربران

نظر بدهید